Nábytok na mieru | IKONIKA
Logo

Plánovač

Produkty z plánovača si môžete objednať alebo si vyžiadať podrobnejšie informácie. Vyplňte kontaktné údaje a odošlite nám svoj plánovač. Ozveme sa vám.

Nábytok na mieru

Neštandardné
rozmery a prevedenia

Ak vlastníte výnimočný priestor, ktorý si vyžaduje individuálny prístup, pokojne sa nám ozvite.

Navrhneme a vyrobíme vám nábytok z dreveného masívu na mieru, alebo prispôsobíme rozmery a vzhľad katalógového nábytku IKONIKA vašim predstavám.

Ako postupujeme?

Ako postupujeme

1. Bezplatná konzultácia

Začneme osobnou konzultáciou v našom showroome alebo na mieste, ktoré si zvolíte.

2. Príprava návrhu

Na základe špecifikácie vám pripravíme návrh riešenia. Budeme na ňom určite pracovať niekoľko hodín, preto je táto služba spoplatnená sadzbou vo výške 5 % z navrhovanej sumy.

3. Záväzná objednávka

Ak sa vám náš návrh bude páčiť hneď, bude to skvelé. Sme však otvorení aj pripomienkam. Akonáhle sa spoločne dopracujeme k návrhu, ktorý vám bude vyhovovať a my ho dokážeme zrealizovať, vystavíme záväznú objednávku a požiadame vás o zálohu vo výške 50 % z koncovej sumy.

4. Výroba, doprava, montáž

Následne sa pustíme do výroby vášho nábytku na mieru, zabezpečíme jeho dopravu na miesto určenia a profesionálnu montáž.

5. Bonus

Trvácnosťou nášho nábytku sme si istí. Počas jeho užívania sa vám však môže stať nehoda a nábytok môžete nechtiac mechanicky poškodiť. Pre tento prípad sme zriadili službu drobných opráv priamo u zákazníka, spoplatnenú hodinovou sadzbou.

Kuchynská linka na mieru - ukážka

Trvácnosťou nášho nábytku sme si istí. Počas jeho užívania sa vám však môže stať nehoda a nábytok môžete nechtiac mechanicky poškodiť.

Pre tento prípad sme zriadili službu drobných opráv priamo u zákazníka, spoplatnenú hodinovou sadzbou.


Kontaktujte nás

Kategórie produktov

Jedálenské stoly
10 produktov

Konferenčné stolíky
8 produktov

Televízne skrinky
7 produktov

Lavice
4 produkty

Kúpeľňové skrinky
32 produktov

Police a konzoly
6 produktov

Gastro
5 produktov

Výpredaj
0 produktov

Nábytok na mieru
Dohodou

Prihlásenie


Resetovanie hesla


Registrácia

Ste architekt, interiérový dizajnér alebo predajca nábytku? Zaregistrujte sa ako partner IKONIKA a získajte prístup k benefitom a extra službám.